Sp 1953 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.05 | ||||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.10 | 13.11 | |||
Třebechovice pod Orebem | 13.18 | 13.20 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.27 | 13.31 | |||
Čestice | 13.37 | 13.37 | |||
Častolovice | 13.40 | 13.41 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 13.44 | 13.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 13.50 | 13.51 | |||
Záměl | 13.54 | 13.55 | |||
Potštejn | 13.58 | 14.03 | |||
Sopotnice | 14.07 | 14.07 | |||
Litice nad Orlicí | 14.11 | 14.12 | |||
Bohousová | 14.15 | 14.15 | |||
Žamberk | 14.21 | 14.22 | |||
Lukavice v Čechách | 14.27 | 14.27 | |||
Letohrad | 14.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster