..: Trasa vlaku Sp 1953 - JŘ 2018 :..
Sp 1953
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   13.05 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  13.10 13.11 
  Třebechovice pod Orebem  13.18 13.20 
  Týniště nad Orlicí  13.27 13.31 
  Čestice  13.37 13.37 
  Častolovice  13.40 13.41 
  Kostelec nad Orlicí město  13.44 13.45 
  Doudleby nad Orlicí  13.50 13.51 
  Záměl  13.54 13.55 
  Potštejn  13.58 14.03 
  Sopotnice  14.07 14.07 
  Litice nad Orlicí  14.11 14.12 
  Bohousová  14.15 14.15 
  Žamberk  14.21 14.22 
  Lukavice v Čechách  14.27 14.27 
  Letohrad  14.31  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster