..: Trasa vlaku Sp 1950 - JŘ 2018 :..
Sp 1950
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Moravský Karlov   7.37 
  Červená Voda-Pod rozhlednou  7.40 7.40 
  Červená Voda  7.42 7.44 
  Dolní Orlice  7.47 7.47 
  Králíky  7.51 7.52 
  Králíky zastávka  7.55 7.55 
  Dolní Lipka  7.58 8.00 
  Lichkov  8.05 8.06 
  Jablonné nad Orlicí  8.17 8.17 
  Verměřovice  8.22 8.22 
  Letohrad  8.29 8.33 
  Lukavice v Čechách  8.37 8.37 
  Žamberk  8.43 8.43 
  Bohousová  8.50 8.50 
  Litice nad Orlicí  8.53 8.54 
  Sopotnice  8.57 8.58 
  Potštejn  9.01 9.01 
  Záměl  9.04 9.05 
  Doudleby nad Orlicí  9.09 9.10 
  Kostelec nad Orlicí město  9.14 9.15 
  Častolovice  9.18 9.19 
  Čestice  9.21 9.22 
  Týniště nad Orlicí  9.28 9.31 
  Třebechovice pod Orebem  9.38 9.39 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  9.47 9.48 
  Hradec Králové hlavní nádraží  9.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök