Os 19427 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 16.33 | ||||
Neratovice město | 16.37 | 16.38 | |||
Lobkovice | x | 16.41 | 16.41 | ||
Jiřice | x | 16.44 | 16.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 16.49 | 16.49 | ||
Polerady nad Labem | x | 16.53 | 16.53 | ||
Brandýs nad Labem | 16.59 | 17.00 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 17.01 | 17.01 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 17.04 | 17.04 | ||
Lázně Toušeň | x | 17.09 | 17.09 | ||
Čelákovice zastávka | x | 17.13 | 17.13 | ||
Čelákovice | 17.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci