Os 19327 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouřim | 18.57 | ||||
Bošice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Zalešany | x | 19.06 | 19.06 | ||
Žabonosy | x | 19.08 | 19.08 | ||
Plaňany zastávka | x | 19.10 | 19.10 | ||
Plaňany | 19.13 | 19.16 | |||
Vrbčany | x | 19.19 | 19.19 | ||
Chroustov | x | 19.22 | 19.22 | ||
Chotutice | x | 19.25 | 19.25 | ||
Radim | x | 19.28 | 19.28 | ||
Pečky | 19.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster