Sp 1917 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 8.42 | ||||
Turnov město | 8.47 | 8.48 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 8.52 | 8.53 | ||
Hrubá Skála | 8.55 | 8.57 | |||
Borek pod Troskami | x | 9.00 | 9.01 | ||
Ktová | x | 9.03 | 9.04 | ||
Rovensko pod Troskami | 9.06 | 9.08 | |||
Libuň | 9.16 | 9.19 | |||
Jinolice | x | 9.22 | 9.23 | ||
Jičín | 9.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster