Sp 1851 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 15.14 | ||||
Semonice | x | 15.17 | 15.17 | ||
Černožice | 15.19 | 15.20 | |||
Smiřice | 15.22 | 15.22 | |||
Lochenice | x | 15.26 | 15.26 | ||
Předměřice nad Labem | 15.28 | 15.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.35 | 15.37 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.50 | 15.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci