Os 17916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 19.21 | ||||
Hudčice | x | 19.28 | 19.28 | ||
Slavětín u Březnice | x | 19.32 | 19.32 | ||
Bělčice | 19.36 | 19.37 | |||
Závišín | x | 19.43 | 19.43 | ||
Bezdědovice | x | 19.48 | 19.48 | ||
Blatná | 19.51 | 20.04 | |||
Mačkov | x | 20.10 | 20.10 | ||
Sedlice | 20.16 | 20.17 | |||
Sedlice město | x | 20.19 | 20.19 | ||
Rojice | x | 20.24 | 20.24 | ||
Velká Turná | x | 20.26 | 20.26 | ||
Radomyšl | 20.30 | 20.31 | |||
Radomyšl zastávka | x | 20.33 | 20.33 | ||
Domanice | x | 20.36 | 20.36 | ||
Řepice | x | 20.40 | 20.40 | ||
Strakonice | 20.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia