Sp 1765 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 17.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 17.07 | 17.07 | ||
Hynčice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Ruprechtice | x | 17.14 | 17.14 | ||
Meziměstí | 17.17 | 17.20 | |||
Teplice nad Metují | 17.29 | 17.30 | |||
Dědov | x | 17.34 | 17.34 | ||
Žďár nad Metují | x | 17.38 | 17.38 | ||
Police nad Metují | 17.42 | 17.43 | |||
Hronov zastávka | x | 17.46 | 17.46 | ||
Hronov | 17.49 | 17.50 | |||
Velké Poříčí | x | 17.52 | 17.52 | ||
Náchod | 17.58 | 18.03 | |||
Náchod zastávka | 18.05 | 18.06 | |||
Václavice | 18.11 | 18.13 | |||
Starkoč | 18.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia