Sp 1763 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 16.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 16.07 | 16.07 | ||
Hynčice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Ruprechtice | x | 16.14 | 16.14 | ||
Meziměstí | 16.17 | 16.20 | |||
Teplice nad Metují | 16.29 | 16.31 | |||
Česká Metuje | x | 16.37 | 16.37 | ||
Žďár nad Metují | x | 16.40 | 16.40 | ||
Police nad Metují | 16.43 | 16.44 | |||
Hronov | 16.49 | 16.50 | |||
Velké Poříčí | x | 16.52 | 16.52 | ||
Náchod-Běloves | x | 16.56 | 16.56 | ||
Náchod | 16.59 | 17.03 | |||
Náchod zastávka | 17.05 | 17.06 | |||
Václavice | 17.11 | 17.13 | |||
Starkoč | 17.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök