Os 17542 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 6.25 | ||||
Bezděkov u Klatov | x | 6.29 | 6.29 | ||
Janovice nad Úhlavou | 6.33 | 6.34 | |||
Dubová Lhota | x | 6.37 | 6.37 | ||
Úborsko | x | 6.39 | 6.39 | ||
Pocinovice | 6.43 | 6.47 | |||
Loučim | x | 6.51 | 6.51 | ||
Dobříkov na Šumavě | 6.54 | 6.55 | |||
Chodská Lhota | x | 6.58 | 6.58 | ||
Kdyně | 7.03 | 7.04 | |||
Starec | x | 7.07 | 7.07 | ||
Kout na Šumavě | 7.09 | 7.10 | |||
Spáňov | x | 7.14 | 7.14 | ||
Domažlice | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci