Sp 1751 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 10.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 10.07 | 10.07 | ||
Hynčice | x | 10.12 | 10.12 | ||
Ruprechtice | x | 10.14 | 10.14 | ||
Meziměstí | 10.17 | 10.20 | |||
Teplice nad Metují | 10.29 | 10.31 | |||
Česká Metuje | x | 10.37 | 10.37 | ||
Žďár nad Metují | x | 10.40 | 10.40 | ||
Police nad Metují | 10.43 | 10.44 | |||
Hronov | 10.49 | 10.50 | |||
Velké Poříčí | x | 10.52 | 10.52 | ||
Náchod-Běloves | x | 10.56 | 10.56 | ||
Náchod | 10.59 | 11.05 | |||
Náchod zastávka | 11.07 | 11.08 | |||
Václavice | 11.13 | 11.15 | |||
Starkoč | 11.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster