Sp 1743 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 6.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 6.07 | 6.07 | ||
Hynčice | x | 6.12 | 6.12 | ||
Ruprechtice | x | 6.14 | 6.14 | ||
Meziměstí | 6.17 | 6.20 | |||
Teplice nad Metují | 6.29 | 6.31 | |||
Česká Metuje | x | 6.37 | 6.37 | ||
Žďár nad Metují | x | 6.40 | 6.40 | ||
Police nad Metují | 6.43 | 6.44 | |||
Hronov zastávka | x | 6.47 | 6.47 | ||
Hronov | 6.50 | 6.51 | |||
Velké Poříčí | x | 6.53 | 6.53 | ||
Náchod | 6.59 | 7.03 | |||
Náchod zastávka | 7.05 | 7.06 | |||
Václavice | 7.11 | 7.13 | |||
Starkoč | 7.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök