Sp 1671 „CYKLO OHŘE“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 3xBDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 8.00 | ||||
Tršnice | 8.06 | 8.08 | |||
Nebanice | 8.13 | 8.14 | |||
Kynšperk nad Ohří | 8.17 | 8.18 | |||
Dasnice | 8.23 | 8.24 | |||
Sokolov | 8.31 | 8.34 | |||
Karlovy Vary | 8.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci