Sp 1665 | |
Řazení vlaku: 814 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 13.25 | ||||
Česká Ves bazén | x | 13.31 | 13.31 | ||
Písečná | 13.36 | 13.37 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 13.39 | 13.39 | ||
Mikulovice | 13.45 | 13.46 | |||
Głuchołazy | 13.59 | 14.06 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 14.25 | 14.32 | |||
Třemešná ve Slezsku | 14.39 | 14.40 | |||
Město Albrechtice | 14.45 | 14.46 | |||
Krnov | 14.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci