Os 16515 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 14.38 | ||||
Bílina-Chudeřice | x | 14.40 | 14.40 | ||
Světec | 14.42 | 14.42 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 14.44 | 14.44 | ||
Ohníč | 14.47 | 14.47 | |||
Lbín | x | 14.51 | 14.51 | ||
Úpořiny | 14.54 | 14.55 | |||
Velvěty | x | 14.58 | 14.58 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 15.01 | 15.01 | ||
Brozánky | x | 15.04 | 15.04 | ||
Řehlovice | 15.06 | 15.06 | |||
Stadice | x | 15.08 | 15.08 | ||
Koštov | x | 15.11 | 15.11 | ||
Trmice | 15.15 | 15.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.20 | 15.20 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci