Vlak 1634 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 18.45 | ||||
Lipová Lázně | 18.52 | 18.54 | |||
Horní Lipová | 19.02 | 19.03 | |||
Ramzová | x | 19.16 | 19.16 | ||
Ostružná | 19.19 | 19.20 | |||
Branná | 19.28 | 19.29 | |||
Nové Losiny | x | 19.34 | 19.34 | ||
Jindřichov na Moravě | 19.38 | 19.39 | |||
Potůčník | x | 19.43 | 19.43 | ||
Hanušovice | 19.48 | 19.53 | |||
Bohdíkov | 19.59 | 20.00 | |||
Ruda nad Moravou | 20.05 | 20.06 | |||
Bludov | 20.16 | 20.24 | |||
Šumperk | 20.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia