Os 16123 | |
Řazení vlaku: bus + Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 7.24 | ||||
Chotiměř | 7.32 | 7.32 | |||
Velemín | 7.35 | 7.35 | |||
Oparno | 7.38 | 7.38 | |||
Lovosice zastávka | 7.46 | 7.46 | |||
Lovosice | 7.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci