Os 16111 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 12.32 | ||||
Řetenice | 12.35 | 12.37 | |||
Teplice zámecká zahrada | 12.41 | 12.42 | |||
Prosetice | x | 12.45 | 12.45 | ||
Bystřany v Čechách | x | 12.48 | 12.48 | ||
Úpořiny | 12.53 | 12.56 | |||
Hradiště v Čechách | x | 13.00 | 13.00 | ||
Žalany | x | 13.04 | 13.04 | ||
Žalany zastávka | x | 13.06 | 13.06 | ||
Bořislav | x | 13.10 | 13.10 | ||
Žim | x | 13.15 | 13.15 | ||
Radejčín | 13.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia