Os 16108 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 10.29 | ||||
Žim | x | 10.35 | 10.35 | ||
Bořislav | x | 10.40 | 10.40 | ||
Žalany zastávka | x | 10.43 | 10.43 | ||
Žalany | x | 10.45 | 10.45 | ||
Hradiště v Čechách | x | 10.48 | 10.48 | ||
Úpořiny | 10.52 | 10.55 | |||
Bystřany v Čechách | x | 10.59 | 10.59 | ||
Prosetice | x | 11.01 | 11.01 | ||
Teplice zámecká zahrada | 11.05 | 11.05 | |||
Řetenice | 11.10 | 11.10 | |||
Teplice v Čechách | 11.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci