Sp 1602 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec (Trzyniec) | 6.01 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.08 | 6.10 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.16 | 6.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.22 | 6.23 | |||
Horní Suchá | 6.26 | 6.26 | |||
Havířov-Suchá | 6.28 | 6.28 | |||
Havířov střed | 6.30 | 6.30 | |||
Havířov | 6.33 | 6.34 | |||
Ostrava-Kunčice | 6.43 | 6.44 | |||
Ostrava střed | 6.49 | 6.49 | |||
Ostrava-Stodolní | 6.51 | 6.52 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 6.55 | 6.56 | |||
Ostrava-Svinov | 7.02 | 7.13 | |||
Háj ve Slezsku | 7.23 | 7.24 | |||
Štítina | 7.29 | 7.29 | |||
Opava východ | 7.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci