Os 15821 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.04 | ||||
Veleliby | 16.08 | 16.08 | |||
Jíkev | x | 16.12 | 16.12 | ||
Oskořínek | x | 16.15 | 16.15 | ||
Křinec | 16.22 | 16.28 | |||
Ledečky | x | 16.33 | 16.33 | ||
Rožďalovice | 16.36 | 16.37 | |||
Mlýnec | x | 16.42 | 16.42 | ||
Kopidlno | 16.47 | 17.04 | |||
Pševes | x | 17.08 | 17.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 17.10 | 17.10 | ||
Žitětín | x | 17.13 | 17.13 | ||
Jičíněves | x | 17.16 | 17.16 | ||
Nemyčeves | x | 17.22 | 17.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 17.25 | 17.25 | ||
Jičín | 17.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster