Os 15807 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 7.13 | ||||
Veleliby | 7.17 | 7.17 | |||
Jíkev | x | 7.21 | 7.21 | ||
Oskořínek | x | 7.24 | 7.24 | ||
Křinec | 7.31 | 7.33 | |||
Ledečky | x | 7.38 | 7.38 | ||
Rožďalovice | 7.41 | 7.42 | |||
Mlýnec | x | 7.47 | 7.47 | ||
Kopidlno | 7.51 | 8.04 | |||
Pševes | x | 8.08 | 8.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 8.10 | 8.10 | ||
Žitětín | x | 8.13 | 8.13 | ||
Jičíněves | x | 8.16 | 8.16 | ||
Nemyčeves | x | 8.22 | 8.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 8.25 | 8.25 | ||
Jičín | 8.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy