Os 15803 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 5.41 | ||||
Veleliby | 5.45 | 5.45 | |||
Jíkev | x | 5.49 | 5.49 | ||
Oskořínek | x | 5.53 | 5.53 | ||
Křinec | 6.00 | 6.07 | |||
Ledečky | x | 6.12 | 6.12 | ||
Rožďalovice | 6.15 | 6.25 | |||
Mlýnec | x | 6.30 | 6.30 | ||
Kopidlno | 6.35 | 6.51 | |||
Pševes | x | 6.55 | 6.55 | ||
Bartoušov zastávka | x | 6.57 | 6.57 | ||
Žitětín | x | 7.00 | 7.00 | ||
Jičíněves | x | 7.03 | 7.03 | ||
Nemyčeves | x | 7.09 | 7.09 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 7.12 | 7.12 | ||
Jičín | 7.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy