Os 15608 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 15.58 | ||||
Činěves | x | 16.07 | 16.07 | ||
Dymokury | x | 16.10 | 16.10 | ||
Svídnice | x | 16.14 | 16.14 | ||
Křinec | 16.19 | 16.27 | |||
Oskořínek | x | 16.34 | 16.34 | ||
Jíkev | x | 16.38 | 16.38 | ||
Veleliby | 16.42 | 16.43 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy