Os 12834 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cieszyn | 20.31 | ||||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.36 | 20.40 | |||
Ropice (Ropica) | 20.45 | 20.45 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 20.49 | 20.49 | |||
Střítež u Českého Těšína | 20.53 | 20.53 | |||
Hnojník | 20.56 | 20.57 | |||
Horní Tošanovice | 21.01 | 21.01 | |||
Dobratice pod Prašivou | 21.05 | 21.05 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 21.11 | 21.12 | |||
Frýdek-Místek | 21.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster