Os 12832 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.40 | ||||
Ropice (Ropica) | 19.45 | 19.45 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 19.49 | 19.49 | |||
Střítež u Českého Těšína | 19.53 | 19.53 | |||
Hnojník | 19.56 | 19.57 | |||
Horní Tošanovice | 20.01 | 20.01 | |||
Dobratice pod Prašivou | 20.05 | 20.05 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 20.11 | 20.12 | |||
Frýdek-Místek | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia