R 1261 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 4.00 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 4.18 | 4.19 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 4.24 | 4.25 | |||
Turnov | 4.37 | 4.38 | |||
Malá Skála | 4.46 | 4.47 | |||
Železný Brod | 4.54 | 4.55 | |||
Semily | 5.03 | 5.04 | |||
Košťálov | 5.11 | 5.12 | |||
Stará Paka | 5.22 | 5.25 | |||
Mostek | 5.42 | 5.42 | |||
Bílá Třemešná | 5.48 | 5.49 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 5.55 | 6.00 | |||
Jaroměř zastávka | 6.10 | 6.10 | |||
Jaroměř | 6.14 | 6.17 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.32 | 6.34 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.48 | 6.50 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci