Os 12210 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.06 | ||||
Uherské Hradiště | 20.12 | 20.40 | |||
Kunovice zastávka | 20.44 | 20.45 | |||
Ostrožská Nová Ves | 20.48 | 20.49 | |||
Uherský Ostroh | 20.53 | 20.54 | |||
Veselí nad Moravou | 20.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster