|
R 617 „Větruše“ « předchozí |
Trasa:
Cheb 18.27, Karlovy Vary 19.13-19.15, Chomutov 20.06-20.07, Ústí nad Labem hl.n. 21.09-21.15, Kralupy nad Vltavou 22.07-22.09, Praha hl.n. 22.38 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Cheb - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) Platí také jízdní doklady DÚK (Klášterec nad Ohří - Roudnice nad Labem)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Praha hl.n. |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) Platí také jízdní doklady DÚK (Klášterec nad Ohří - Roudnice nad Labem) Platí také jízdní doklady PID (Roudnice nad Labem - Praha hl.n.) - vlak nečeká na žádné přípoje (Kralupy nad Vltavou, Praha-Holešovice) Souprava odjede do Prahy jih-vj. jako Sv 617 ve 22.43
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a od 24.XI. 2) Jede v a 24., 25.XI., 1., 2., 8., 9.XII., nejede 14. - 16., 30.IV., 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. 3) - vůz s přípojkou 230 V 4) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 5) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (oddíl č. 1) 6) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíl č. 6-8) 7) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 8) - dámský oddíl (oddíl č. 9) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 608 b) V 1.V. - 10.IX., od 24.XI. v - a 11., 16. - 18.XII. od 608 |
|
|