Vlak 20939 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zittau | 19.21 | ||||
Hrádek nad Nisou | 19.30 | 19.32 | |||
Chotyně | x | 19.34 | 19.34 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 19.38 | 19.38 | ||
Chrastava | 19.42 | 19.44 | |||
Chrastava-Andělská Hora | x | 19.46 | 19.46 | ||
Machnín hrad | x | 19.48 | 19.48 | ||
Machnín | x | 19.49 | 19.49 | ||
Liberec | 19.55 |
jede 8.I. – 12.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster