Vlak 1010 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 9.47 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 9.52 | 9.53 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.57 | 9.58 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.05 | 10.06 | |||
Havířov | 10.24 | 10.30 | |||
Ostrava-Stodolní | 10.43 | 10.44 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 10.48 | 10.49 | |||
Ostrava-Svinov | 10.57 | 11.01 | |||
Hranice na Moravě | 11.26 | 11.27 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.54 | 11.56 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.18 | 12.19 | |||
Česká Třebová | 12.41 | 12.42 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.16 | 13.17 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.12 | 14.32 |
jede v +, nejede 28.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök