Vlak 1006 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Návsí (Nawsie) | 6.47 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.52 | 6.53 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.57 | 6.58 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.05 | 7.06 | |||
Havířov | 7.24 | 7.30 | |||
Ostrava-Stodolní | 7.43 | 7.44 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 7.48 | 7.49 | |||
Ostrava-Svinov | 7.56 | 7.58 | |||
Hranice na Moravě | 8.23 | 8.24 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.52 | 8.54 | |||
Zábřeh na Moravě | 9.17 | 9.18 | |||
Česká Třebová | 9.41 | 9.42 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.16 | 10.17 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.12 | 11.22 |
nejede 25.XII. – 1.I., 17.IV., 1., 8.V., 6.VII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy