LE 1363 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.13 | ||||
Praha-Libeň | 16.19 | 16.20 | |||
Kolín | 16.49 | 16.50 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.08 | 17.09 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.00 | 18.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.24 | 18.26 | |||
Přerov | 18.38 | 18.42 | |||
Hranice na Moravě | 18.58 | 18.59 | |||
Suchdol nad Odrou | 19.10 | 19.11 | |||
Studénka | 19.17 | 19.18 | |||
Ostrava-Svinov | 19.26 | 19.28 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.34 | 19.36 | |||
Bohumín | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci