LE 1351 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.13 | ||||
Praha-Libeň | 7.19 | 7.20 | |||
Kolín | 7.49 | 7.50 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.08 | 8.09 | |||
Zábřeh na Moravě | 9.00 | 9.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 9.24 | 9.26 | |||
Přerov | 9.38 | 9.42 | |||
Hranice na Moravě | 9.58 | 9.59 | |||
Suchdol nad Odrou | 10.10 | 10.11 | |||
Studénka | 10.17 | 10.18 | |||
Ostrava-Svinov | 10.26 | 10.28 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.34 | 10.36 | |||
Bohumín | 10.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy