Vlak 1572 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 9.54 | ||||
Zdice | 10.03 | 10.04 | |||
Lochovice | 10.13 | 10.13 | |||
Jince | 10.22 | 10.23 | |||
Příbram | 10.35 | 10.36 | |||
Březnice | 10.54 | 10.57 | |||
Čimelice | 11.13 | 11.16 | |||
Vráž u Písku | 11.26 | 11.27 | |||
Písek | 11.42 | 11.46 | |||
Písek město | 11.51 |
jede v 7 od 25.VI. do 3.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök