..: Trasa vlaku  1563 - JŘ 2017 :..
Vlak 1563 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  7.33 7.39 
  Praha-Vršovice  7.43 7.44 
  Praha-Kačerov  7.48 7.49 
  Praha-Krč +7.52 7.53 
  Praha-Braník  7.57 7.59 
  Praha-Zbraslav +8.07 8.08 
  Vrané nad Vltavou  8.14 8.15 
  Davle  8.23 8.24 
  Petrov u Prahy  8.29 8.29 
  Luka pod Medníkem  8.36 8.37 
  Jílové u Prahy  8.43 8.44 
  Krhanice  8.54 8.54 
  Týnec nad Sázavou  9.00 9.01 
  Čerčany  9.15 9.37 
  Hvězdonice  9.47 9.48 
  Chocerady  9.52 9.53 
  Stříbrná Skalice  9.59 10.00 
  Sázava  10.09 10.32 
  Ledečko  10.40 10.42 
  Rataje nad Sázavou zastávka  10.44 10.45 
  Český Šternberk zastávka  10.54 10.55 
  Kácov  11.08  

jede v 6 od 1.VII. do 2.IX. a 16.IV., 27.V.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster