Vlak 1563 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.33 | 7.39 | |||
Praha-Vršovice | 7.43 | 7.44 | |||
Praha-Kačerov | 7.48 | 7.49 | |||
Praha-Krč | + | 7.52 | 7.53 | ||
Praha-Braník | 7.57 | 7.59 | |||
Praha-Zbraslav | + | 8.07 | 8.08 | ||
Vrané nad Vltavou | 8.14 | 8.15 | |||
Davle | 8.23 | 8.24 | |||
Petrov u Prahy | 8.29 | 8.29 | |||
Luka pod Medníkem | 8.36 | 8.37 | |||
Jílové u Prahy | 8.43 | 8.44 | |||
Krhanice | 8.54 | 8.54 | |||
Týnec nad Sázavou | 9.00 | 9.01 | |||
Čerčany | 9.15 | 9.37 | |||
Hvězdonice | 9.47 | 9.48 | |||
Chocerady | 9.52 | 9.53 | |||
Stříbrná Skalice | 9.59 | 10.00 | |||
Sázava | 10.09 | 10.32 | |||
Ledečko | 10.40 | 10.42 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 10.44 | 10.45 | |||
Český Šternberk zastávka | 10.54 | 10.55 | |||
Kácov | 11.08 |
jede v 6 od 1.VII. do 2.IX. a 16.IV., 27.V.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia