Os 7118 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 22.55 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 22.58 | 22.58 | ||
Vlkovice | x | 23.07 | 23.07 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 23.12 | 23.12 | ||
Ovesné Kladruby | 23.15 | 23.16 | |||
Mrázov | x | 23.21 | 23.21 | ||
Teplá | 23.25 | 23.26 | |||
Hoštěc | x | 23.29 | 23.29 | ||
Poutnov | 23.33 | 23.34 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 23.37 | 23.37 | ||
Bečov nad Teplou | 23.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci