Os 9922 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 8.18 | ||||
Rostoklaty | 8.22 | 8.22 | |||
Tuklaty | 8.25 | 8.25 | |||
Úvaly | 8.28 | 8.29 | |||
Praha-Klánovice | 8.32 | 8.32 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.36 | 8.36 | |||
Praha-Běchovice | 8.38 | 8.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.41 | 8.41 | |||
Praha-Kyje | 8.44 | 8.44 | |||
Praha-Libeň | 8.48 | 8.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.55 | 8.57 | |||
Praha-Smíchov | 9.04 | 9.05 | |||
Praha-Velká Chuchle | 9.10 | 9.10 | |||
Praha-Radotín | 9.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci