Os 9761 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 16.12 | ||||
Telce | x | 16.16 | 16.16 | ||
Vrbičany | x | 16.18 | 16.18 | ||
Klobuky v Čechách | 16.21 | 16.21 | |||
Páleček | x | 16.25 | 16.25 | ||
Zlonice | 16.29 | 16.34 | |||
Královice u Zlonic | x | 16.40 | 16.40 | ||
Slaný | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci