Os 9715 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 16.37 | ||||
Chlumčany u Loun | 16.40 | 16.41 | |||
Vrbno nad Lesy | 16.51 | 16.51 | |||
Peruc | 16.56 | 16.57 | |||
Telce | x | 17.00 | 17.00 | ||
Vrbičany | x | 17.03 | 17.03 | ||
Klobuky v Čechách | 17.05 | 17.06 | |||
Páleček | x | 17.09 | 17.09 | ||
Zlonice | 17.13 | 17.13 | |||
Královice u Zlonic | x | 17.19 | 17.19 | ||
Slaný | 17.25 | 17.33 | |||
Slaný předměstí | x | 17.37 | 17.37 | ||
Podlešín | 17.41 | 17.42 | |||
Zvoleněves | 17.45 | 17.46 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 17.49 | 17.49 | ||
Neuměřice | x | 17.51 | 17.51 | ||
Olovnice | 17.54 | 17.58 | |||
Zeměchy | x | 18.00 | 18.00 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 18.02 | 18.03 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci