..: Trasa vlaku Os 9715 - JŘ 2017 :..
Os 9715
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   16.37 
  Chlumčany u Loun  16.40 16.41 
  Vrbno nad Lesy  16.51 16.51 
  Peruc  16.56 16.57 
  Telce x17.00 17.00 
  Vrbičany x17.03 17.03 
  Klobuky v Čechách  17.05 17.06 
  Páleček x17.09 17.09 
  Zlonice  17.13 17.13 
  Královice u Zlonic x17.19 17.19 
  Slaný  17.25 17.33 
  Slaný předměstí x17.37 17.37 
  Podlešín  17.41 17.42 
  Zvoleněves  17.45 17.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x17.49 17.49 
  Neuměřice x17.51 17.51 
  Olovnice  17.54 17.58 
  Zeměchy x18.00 18.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  18.02 18.03 
  Kralupy nad Vltavou  18.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster