..: Trasa vlaku Os 9714 - JŘ 2017 :..
Os 9714
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   15.49 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  15.52 15.53 
  Zeměchy x15.55 15.55 
  Olovnice  15.57 15.57 
  Neuměřice x16.01 16.01 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x16.02 16.02 
  Zvoleněves  16.05 16.06 
  Podlešín  16.09 16.10 
  Slaný předměstí x16.15 16.15 
  Slaný  16.19 16.20 
  Královice u Zlonic x16.26 16.26 
  Zlonice  16.32 16.33 
  Páleček x16.37 16.37 
  Klobuky v Čechách  16.40 16.41 
  Vrbičany x16.43 16.43 
  Telce x16.46 16.46 
  Peruc  16.50 16.58 
  Vrbno nad Lesy  17.03 17.03 
  Chlumčany u Loun  17.13 17.14 
  Louny  17.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster