Os 9709 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 12.37 | ||||
Chlumčany u Loun | 12.40 | 12.41 | |||
Vrbno nad Lesy | 12.51 | 12.51 | |||
Peruc | 12.56 | 12.59 | |||
Telce | x | 13.03 | 13.03 | ||
Vrbičany | x | 13.05 | 13.05 | ||
Klobuky v Čechách | 13.08 | 13.08 | |||
Páleček | x | 13.12 | 13.12 | ||
Zlonice | 13.16 | 13.17 | |||
Královice u Zlonic | x | 13.23 | 13.23 | ||
Slaný | 13.29 | 13.33 | |||
Slaný předměstí | x | 13.37 | 13.37 | ||
Podlešín | 13.41 | 13.42 | |||
Zvoleněves | 13.45 | 13.46 | |||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | x | 13.49 | 13.49 | ||
Neuměřice | x | 13.51 | 13.51 | ||
Olovnice | 13.54 | 13.58 | |||
Zeměchy | x | 14.00 | 14.00 | ||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 14.02 | 14.03 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci