..: Trasa vlaku Os 9709 - JŘ 2017 :..
Os 9709
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   12.37 
  Chlumčany u Loun  12.40 12.41 
  Vrbno nad Lesy  12.51 12.51 
  Peruc  12.56 12.59 
  Telce x13.03 13.03 
  Vrbičany x13.05 13.05 
  Klobuky v Čechách  13.08 13.08 
  Páleček x13.12 13.12 
  Zlonice  13.16 13.17 
  Královice u Zlonic x13.23 13.23 
  Slaný  13.29 13.33 
  Slaný předměstí x13.37 13.37 
  Podlešín  13.41 13.42 
  Zvoleněves  13.45 13.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x13.49 13.49 
  Neuměřice x13.51 13.51 
  Olovnice  13.54 13.58 
  Zeměchy x14.00 14.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  14.02 14.03 
  Kralupy nad Vltavou  14.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster