..: Trasa vlaku Os 9702 - JŘ 2017 :..
Os 9702
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   5.52 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.55 5.56 
  Zeměchy x5.58 5.58 
  Olovnice  6.00 6.00 
  Neuměřice x6.04 6.04 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x6.05 6.05 
  Zvoleněves  6.08 6.13 
  Podlešín  6.17 6.17 
  Slaný předměstí x6.22 6.22 
  Slaný  6.26 6.27 
  Královice u Zlonic x6.33 6.33 
  Zlonice  6.39 6.40 
  Páleček x6.44 6.44 
  Klobuky v Čechách  6.48 6.48 
  Vrbičany x6.51 6.51 
  Telce x6.53 6.53 
  Peruc  6.57 6.59 
  Vrbno nad Lesy  7.04 7.04 
  Chlumčany u Loun  7.14 7.15 
  Louny  7.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy