Os 9651 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nelahozeves | 19.33 | ||||
Nelahozeves zámek | 19.35 | 19.35 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.40 | 19.42 | |||
Dolany nad Vltavou | 19.45 | 19.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 19.49 | 19.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 19.51 | 19.51 | |||
Řež | 19.53 | 19.53 | |||
Úholičky | 19.55 | 19.55 | |||
Roztoky-Žalov | 19.57 | 19.57 | |||
Roztoky u Prahy | 20.01 | 20.01 | |||
Praha-Sedlec | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Podbaba | 20.07 | 20.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 20.11 | 20.11 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök