Os 9532 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 16.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 16.46 | 16.48 | |||
Praha-Vysočany | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Satalice | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Kbely | x | 17.07 | 17.07 | ||
Praha-Čakovice | 17.11 | 17.12 | |||
Hovorčovice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Měšice u Prahy | 17.19 | 17.19 | |||
Zlonín | x | 17.21 | 17.21 | ||
Kojetice u Prahy | x | 17.24 | 17.24 | ||
Neratovice | 17.28 | 17.30 | |||
Tišice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Všetaty | 17.37 | 17.38 | |||
Byšice | 17.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy