..: Trasa vlaku Os 9528 - JŘ 2017 :..
Os 9528
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   12.42 
  Praha hlavní nádraží  12.46 12.48 
  Praha-Vysočany  12.55 12.55 
  Praha-Satalice  13.04 13.04 
  Praha-Kbely x13.07 13.07 
  Praha-Čakovice  13.11 13.12 
  Hovorčovice x13.16 13.16 
  Měšice u Prahy  13.19 13.19 
  Zlonín x13.21 13.21 
  Kojetice u Prahy x13.24 13.24 
  Neratovice  13.28 13.30 
  Tišice x13.33 13.33 
  Všetaty  13.37 13.38 
  Byšice  13.42  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster