..: Trasa vlaku Os 9516 - JŘ 2017 :..
Os 9516
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   19.42 
  Praha hlavní nádraží  19.46 19.48 
  Praha-Vysočany  19.55 19.55 
  Praha-Satalice  20.04 20.04 
  Praha-Kbely x20.07 20.07 
  Praha-Čakovice  20.11 20.14 
  Hovorčovice x20.18 20.18 
  Měšice u Prahy  20.22 20.22 
  Zlonín x20.24 20.24 
  Kojetice u Prahy x20.27 20.27 
  Neratovice  20.31 20.32 
  Tišice x20.35 20.35 
  Všetaty  20.39 20.43 
  Byšice  20.46 20.47 
  Kojovice x20.50 20.50 
  Košátky x20.52 20.52 
  Kropáčova Vrutice  20.56 20.57 
  Zdětín u Chotětova x21.03 21.03 
  Chotětov  21.06 21.07 
  Krnsko x21.13 21.13 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  21.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster